FotoForum
Załóż konto »
Gazeta.pl next Forum next FotoForum next Pomocnext Forum o FotoForum

Forum o FotoForum Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane

Poleć tą wypowiedź znajomemu

  Gdzie jest mój post???!!!!!
   b_a_g_a   28.02.21, 11:41     odpowiedz    
Napisałam nowy post na FF "Świątynie i Nekropolie". Napracowałam się nad nim, bo robiłam linki i różne kopiowania. Po napisaniu chciałam dołączyć zdjęcie. Zrobiłam "dodaj nowe", wskazałam zdjęcie, ale po zaakceptowaniu, zamiast zdjęcie załadować, przeniosło mnie do ekranu dodawania zdjęć grupowych. Ok, wskazałam jeszcze raz zdjęcie, załadowałam, opisałam i wróciłam do dodawania nowego postu. Teraz już po napisaniu nie zrobiłam "dodaj nowe" tylko "dodaj z galerii" (zdjęcie było wcześniej załadowane). Wskazałam zdjęcie z galerii, zaakceptowałam, posprawdzałam wszystko, kliknęłam "wyślij" i pokazał mi się znowu ekran dodawania zdjęcia. Nie chciałam już żadnego zdjęcia dodawać, więc się wycofałam i weszłam na stronę główną FF, żeby zobaczyć efekt mojej pracy. I co? I nie ma!!! Nie ma postu, nie ma zdjęcia!
Więc się pytam: Gdzie jest post, nad którym się tak napracowałam!??!!!
Przecież musi gdzieś być, skoro go zatwierdziłam i wysłałam!?

  Re: Gdzie jest mój post???!!!!!
   b_a_g_a   01.03.21, 13:15     odpowiedz    
A nie, właśnie sprawdziłam. Zdjęcie jest w galerii, nawet dwukrotnie! Pewnie jedno jako to załadowane przy poście, a drugie grupowo. Bo jedno jest przeze mnie opisane, a drugie nie. ale postu nie ma! To, na czym najbardziej mi zależało.
Takie sytuacje już mi się zdarzały, że przy ładowaniu zdjęcia robił różne fikołki, przenosił, dublował, ale pierwszy raz dotknęło mnie to tak boleśnie, że straciłam cały, żmudnie wpisywany tekst. Trzeba będzie teraz posty pisać w edytorze i tylko ich treść kopiować. Ale czy o to chodzi?
Już nauczyliśmy się robić przeróżne kombinacje, manipulować linią poleceń, zmieniać opcje wyświetlania żeby coś znaleźć, pracować w dwóch, albo trzech oknach żeby uzyskać pożądany efekt. Ale czy na tym ma polegać nasza zabawa? Żeby dopasowywać się do pogarszanych warunków?

Copyright © Agora SAO nasReklamaOchrona prywatności  Zgłoś problem lub błąd