FotoForum
Załóż konto »
Zdjęcia z kluczem: działka
Kotek
Dodano: 20.11.2020 Odsłony: 520
Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę stronę znajomemu

Brak danych exif

zamknij

Kotek

Autor: fotoart-1

W jesiennym anturażu

Komentarze (5)
can.x rok temu
Zainteresowanie, ale shock co zrobi jak zaatakuje pies? Ucieknie na drzewo ? uncertain
kot_pettter rok temu
Raczej na ręce do "mamusi". smile
Albo prychnie tak, że pies zwieje. Widziałam podobne scenki u weterynarza. Owczarek alzacki albo inni duży pies dawał drapaka przed dachowcem.
fotoart-1 rok temu
Can, na placu zabaw obok mojego bloku jest zakaz wprowadzania psów. Od paru tygodni jeden sąsiad spaceruje raz dziennie z młodym kundelkiem na szczelnie ogrodzonym podwórku przyblokowym, ale tylko na chodniku i parkingu. Poza tym jeszcze dwóch innych sąsiadów ma pieski. Kordelia zna suczkę moich balkonowych sąsiadów, bo styka się z nią poprzez szklane przepierzenie na balkonie. Na początku strasznie bała się jej i nie chciała odpoczywać, gdy psina piszczała i szczekała, ale z czasem Kordelia przyzwyczaiła się i od lata podchodzi do niej z ciekawości i bez lęku.
Bardziej niż zwierząt boi się obcych ludzi, którzy niespodziewanie i szybko przechodzą w pobliżu. sad Wtedy chowa się za krzaczki lub przywiera do podłoża i maskuje się w trawie.

Kocie, z poziomu podłogi jeszcze nigdy nie wskoczyła mi na ręce, ale gdy we wrześniu sąsiad wystraszył ją na klatce schodowej, a ja wtedy przykucnęłam, to od razu i bardzo mocno wtuliła się we mnie.
Nieraz widziałam filmiki na YT, jak kot pacał łapką po psim nosie. wink
4elza rok temu
Jednakowoż, czuję się w obowiązkusmile,
przypomnieć Ci, że poza (niewątpliwie piękną) kotką, istnieje też inny świat, aczkolwiek zawirusowany,
to też ciekawy - roślinki, ludzie, architektura, etc.
i bądź uprzejma o nim pamiętać smile
fotoart-1 rok temu
Powiem szczerze, że od listopada świat poza moją rodziną i najbliższym otoczeniem przestał właściwie dla mnie istnieć z powodu przedłużającej się pandemii i wszystkich ograniczeń. Bardzo rzadko przemieszczam się autobusem po mieście, bo nie mam ochoty narażać swojego zdrowia.
W Mikołajki pierwszy raz od września wybrałam się na Starówkę (pieszo dla bezpieczeństwa) oraz na kiermasz do wyjątkowej kawiarni Fanaberia, żeby wesprzeć finansowo kulejący biznes. Przy okazji zrobiłam trochę zdjęć. Wcześniej - w listopadzie tylko dwa razy fotografowałam w plenerze. Roślinki i mini fauna przestały mnie zupełnie interesować. Nie wiem, czy z powodu zmiany priorytetów, czy raczej z powodu przesycenia i znudzenia bliską i znaną przyrodą. wink
Czuję, że ciężko będzie mi wrócić do rzeczywistości i normalności sprzed epidemii, jeśli kiedyś uda się ją unicestwić. Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.
Dodaj komentarz
Aby komentować musisz być zalogowany załóż konto »
Najczęściej oglądane zdjęcia
Najczęściej komentowane zdjêcia

Pozostałe zdjęcia

«
  • mój kwitnący, zielony ogród...
  • Moda na działki
  • Kotek
»
4226820
Copyright © Agora SAO nasReklamaOchrona prywatności  Zgłoś problem lub błąd